zapiski mniej lub bardziej systematyczne z życia trzydziestolatki
RSS
niedziela, 27 listopada 2005
do PC

"wiem, że to zabrzmi dziwnie ale to pani jest w lepszej sytuacji: ma pani wspaniałe dzieci, rodziców, rodzeństwo, nawet teściowie panią uwielbiają, ja nie mam nikogo, nikt mnie nie zrozumie, wszyscy tylko potępiają, jeśli on odejdzie od Pani ja zawsze będę tą złą....więc jesli nie przeszkadza Pani, że On kocha inną proszę o Niego walczyć..."

17:27, mango32
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 listopada 2005
chciałabym was zrozumieć

strasznie smutny robi się ten mój blog i pomysleć, że znajomi uważają, że jestem ciągle uśmiechnięta

ale dziś juz obudziłam się smutna a nawet obudził mnie sms od znajomego

krótka wymiana zdań doprowadziła mnie do zdumiewającego odkrycia: jestem obiektem marzeń kolejnego mężczyzny i to wcale nie jest powód do zadowolenia bo on kocha Tą Jedyną ale jak się budzi to wyobraża sobie że to ja jestem obok no tak mężczyźni mnie fascynowali od zawsze a raczej to jak wielka przepaść jest pomiędzy nami kobietami i wami mężczyznami

21:41, mango32
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 listopada 2005
rozczarowanie-który to już raz?
czekałam, cieszyłam się, wszystko już miałam zaplanowane, to nic że się spóźnia, telefon-nie może przyjechać bo ...boli go bark. Współczuję ale jednak bardziej sobie. Czy to znaczy, że jestem egoistką?
21:42, mango32
Link Komentarze (2) »
środa, 23 listopada 2005
czas
każdy dzień jest podobny do następnego i niestety nie mogę znaleźć żadnego celu ani sensu wracam z pracy wcześniej lub później i pozostaje mi książka, telewizja, komputer to straszne ale zaczynam zazdrościć tym, którzy nie mają czasu ja mam czas na wszystko mnóstwo czasu
15:40, mango32
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 listopada 2005
on, ja i ona
Nie widzielismy sie tydzień. To baaaardzo długo. Gdy wczoraj przytuliłam się do Niego jak zwykle czułam , że to miejsce u Jego boku jest dla mnie stworzone. Ale czy naprawdę dla mnie i tylko dla mnie? Zapewne Ona myśli to samo. Ja mam depresję i Ona ma depresję, i tylko On się jakoś trzyma.
15:31, mango32
Link Komentarze (1) »
niedziela, 20 listopada 2005
bieganie-poczatki
zaczynam radykalną walkę z depresja. Skoro same tabletki nie pomagają... sport i świeże powietrze to jest to! biegam, na razie strasznie sie męczę ale będzie lepiej :o)poza tym nervosan przed snem.
14:29, mango32
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 listopada 2005
zegar
mój blogowy zegar spóżnia sie o godzinę za ten biologiczny pędzi jak szalony...mam coraz mniej siły a jeszcze tyle przede mną...podziwiam kobiety, które mają tyle energii, że pracuja zawodowo, potem zajmują się domem, dziećmi, mężem i jeszcze czasem mają czas dla siebie...skąd wziąć tę siłę?
18:02, mango32
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 listopada 2005
początek

A może założę własny blog? Dlaczego nie? Od dziecka pisałam pamiętniki. Trzymam je w kartonowych pudłach i ciągle zastanawiam się co z nimi zrobić.... Ten jest prosty w obsłudze, nie zajmie mi dużo miejsca w domu...Blogi piszą wielcy i mali tego świata, znani i nieznani.Dlaczego nie ja? Spróbuję :o)

15:46, mango32
Link Komentarze (2) »